Історія однієї Людини

Дозвольте нам розповісти історію про одну Людину

Якось ми вирішили поїхати у Костянтинівку та організувати там табір «Будуємо Україну разом». Десь посеред організаторської біганини раптом задзвонив телефон. На другому кінці дроту серйозний жіночий голос запропонував співпрацю та розповів про свою Ідею. Вона каже нам, що хотіла б перетворити парки Костянтинівки у красиві місця культурного відпочинку. І ми одразу вирішили, що їй допоможемо.

 

 

Після приїзду ми домовилися про зустріч… І не змогли повірити власним очам. Перед нами виявилася маленька 13-літня дівчинка, яка дуже боязко дивилася на нас з-під завеликих окулярів. Її звали Софійка.
Разом за 2 тижні ми змогли втілити хоча б частково її мрію, прибрали 2 парки та змогли облаштувати громадський простір у третьому. І вперше за дуже довгий час у Костянтинівці відбувся кіноперегляд під відкритим небом, на який прийшло безліч місцевих жителів, а також незабутня дискотека)

 

 

І це був початок дечого прекрасного, адже минуло всього кілька місяців і Софійка здобула команду однодумців. Мабуть, вона притягнула їх своїм світлом і наполегливістю. Спільними зусиллями вони вибороли приміщення та створили Вільний простір «Д.Р.У.З.І.» – місце культурного розвитку молоді. Софійка – Людина, Яка Змінила свій Світ і світ людей довкола, бо вона не боялася почати щось нове, навіть якщо спочатку була зовсім сама.

І так наша д.р.у.ж.б.а. переросла у тісну співпрацю, адже меблі для платформи виготовляли ми😉