Соціальна майстерня: від ідеї до втілення

 

Як і будь-яка ідея, все почалося з людей та їхньої ініціативи)

Подорожуючи Україною у якості координаторів проекту «Будуємо Україну Разом», ми мали можливість допомагати сім’ям з ремонтами помешкань та споруджувати громадські простори для жителів різних міст. Лише у 2016 році ми працювали у Костянтинівці, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Червонограді та Енергодарі.

Ідея створення соціальної майстерні викристалізувалась поступово і вона досі у процесі вдосконалення. Проте ми обрали для себе кілька ключових напрямків, за якими працюємо.

  1. Ми виготовляємо меблі для дому та офісу за дизайном, який пропонує замовник.
  2. Нам цікаво виготовляти декор для різноманітних свят та заходів.
  3. Проводимо різноманітні майстер класи для дітей, робимо фігурки, стільці, світильники – і діти у захваті).Маємо соціальну складову.

Що ж таке «соціальна складова» майстерні?

  1. Ми генеруємо кошти, а у кінці року передаємо їх на проект «Добрий сусід», який займається підтримкою сімей у складних життєвих обставинах у Львівській області. Більше про проект ви можете дізнатися тут: http://www.lef.org.ua/ua/proekty/1332/
  2. У співпраці з програмою «Старший брат – наставництво для дітей героїв АТО» проводимо майстер класи для діток з усієї України, які втратили тата-героя на війні. Інформація про програму є тут: http://www.lef.org.ua/ua/proekty/programa-starshyj-brat/
  3. Виготовляємо меблі для сімейств, які опинилися у кризі, з усієї України. Ця діяльність здійснюється у співпраці з проектом «Будуємо Україну Разом»: http://bur.lef.org.ua/

Тому, замовляючи виріб у нас, ви робите добру справу, адже є дуже багато потребуючих, яких іноді достатньо просто підтримати один раз, щоб їхнє життя налагодилося.

Ваше замовлення ми доставимо Новою поштою у будь-який куточок України, а терміни виконання – 7 робочих днів з моменту передоплати.

Ну що, почнемо співпрацю?)