«Старший брат»: дитячі усмішки всупереч війні

Сьогодні мова йтиме про програму «Наставництво для дітей героїв АТО «Старший брат».
З цим проектом Майстерня дуже багато та плідно співпрацює, оскільки немає, мабуть, актуальнішої проблеми в Україні, аніж сім’ї героїв, які залишилися без батька. В момент горя на матір звалюється безліч бюрократичних завдань, а також нова роль – стати головою сім’ї і дати своїй кровинці хороше майбутнє.

Діти занадто швидко стають дорослими, переживши таку втрату та зміни в житті. Тому «Старший брат» шукає кожній такій дитині наставника, який стане другом і підтримкою. Наставник – це волонтер, який проводить час з дитиною з усвідомленням своєї відповідальності та місії, готовий вчитися та навчати, ділитися та творити задля майбутнього.

Це дуже гарні дні і теплі моменти– коли до майстерні приходять діти, які приїхали з усіх куточків України. Разом ми працюємо не лише руками, а й творимо спогади. І ми переконані, що маленькі учасники пронесуть їх крізь роки)

На наших майстер класах ми майструємо розкладні стільці, розмальовуємо заготовки, вчимося тримати в руках інструмент – такі прості речі можуть творити чудеса. «Старший брат» змінив життя не одної дитини та вніс барви у життя багатьох сімей. Ви також можете стати старшим братом або сестрою, детальніше про проект ось тут: http://www.lef.org.ua/ua/proekty/programa-starshyj-brat/